All of the tours are suspended until the 25th for March, but we encourage to book the tours for any available dates.

O nas

Jesteśmy firmą zarejestrowaną i działającą w Krakowie od 2006 roku, posiadającą setki zadowolonych klientów oraz firm i instytucji z którymi współpracujemy.
Fundament firmy stanowią osoby, mające długie doświadczenie w sektorze turystycznym. Każda osoba posiada odpowiednie przeszkolenie, zna przynajmniej jeden język obcy oraz chętnie służy pomocą i doradztwem w każdej sytuacji .

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, dostosowując się do jego preferencji, by zagwarantować pełną satysfakcję z naszych usług.
Nasza oferta obejmuje usługi zarówno zwiedzania jak i wycieczek oraz przewozu osób, dzięki czemu możemy zapewnić osobom odwiedzającym Kraków zaspokojenie kluczowych potrzeb podczas pobytu i wypoczynku w mieście. Umożliwiamy rezerwację wszystkich wycieczek on-line lub mailowo w przypadku wycieczek szytych na miarę.

Oferowane przez nas usługi to doskonałe i elastyczne rozwiązania zarówno dla osób indywidualnych, zorganizowanych grup, biur i agencji turystycznych, a także idealna dla firm urządzających wyjazdy szkoleniowe bądź konferencje, oczekujących profesjonalnie i kompleksowo dostarczanych i wykonywanych usług.
Oferowane przez nas zwiedzanie miasta obsługiwane jest pojazdami elektrycznymi, natomiast wszystkie wycieczki poza Kraków nowoczesnymi mini-vanami oraz minibusami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne i w pełni regulowane fotele, system audio- dvd oraz z pakietem pełnego ubezpieczenia dla każdego pasażera.